Architekt i projektant wnętrz


W 1995 roku obroniłam pracę dyplomową na Wydziale Architektury Politechniki Białostockiej. Od tej pory konsekwentnie zdobywam doświadczenia w warszawskich pracowniach architektonicznych i wnętrzarskich.

Solidne przygotowanie merytoryczne oraz lata pracy przy projektowaniu budynków architektonicznych pozwalają mi odważniej i z pełną świadomością zmierzyć się z projektowaniem wnętrz. To owocuje powstaniem Konceptowni i rozpoczęciem samodzielnej pracy jako architekt wnętrz.

Projektowanie to moja pasja, a szczególnie projektowanie wnętrz. Wielką satysfakcję sprawia mi tworzenie i urzeczywistnianie wyobraźni, tym bardziej, że służy to konkretnemu celowi i ku radości innych. W moim dorobku znajdują się wnętrza domów w stanie deweloperskim, jak i te do całkowitej rozbiórki stanu istniejącego do jedynie układu konstrukcyjnego, co jest prawdziwym wyzwaniem dla architekta wnętrz. Jako projektant wnętrz rzetelnie buduję swój wizerunek, dlatego nie pozwalam sobie na niedoskonałość. Projekty wnętrz oraz projekty architektoniczne mojego autorstwa są dopracowanymi w każdym szczególe dziełami, efektem wielkiego zaangażowania, staranności i długich przemyśleń.

przykladowe realizacje